top of page

Wsparcie

Rok po roku prezentowanie wysokiej jakości wykonań wspaniałej muzyki chóralnej na żywo jest kosztowne. Nadal liczymy na wspaniałych sponsorów, takich jak  Ty , którzy pomogą nam pokryć koszty muzyków, solistów wokalnych, współpracowników artystycznych,

wynajmu sal i produkcji koncertowych.

Oprócz uczestniczenia w naszych występach możesz już dziś

wesprzeć zaangażowanie Polonia 4U  w prezentowanie wspaniałej muzyki na żywo.

Czek wystawiony na rzecz  Polonia 4U , LLC możesz także wysłać pocztą na adres:

Polonia 4U, LLC

62 Elwood Ave, Staten Island, NY 10314

Sponsor

logo pulaski.jpg
gram-x-logo.jpeg
376577008_678089377686415_1682979823083731554_n.jpeg
Black and Gold Classy Minimalist Circular Name Logo (2).png
305220224_502172925249302_4035486661923494528_n.jpeg
Beige Brown Minimalist Handmade Candle Logo (2).png
Beige Brown Minimalist Handmade Candle Logo (3).png
347295447_793868212358232_1002924270411312852_n.jpeg
Beige Brown Minimalist Handmade Candle Logo (1).png
Beige Brown Minimalist Handmade Candle Logo.png
jf4khuht.png

Grzegorz Fryc

​Tomasz Joanna Wierciszewski​​

Dorota i Marek Andraka

Zbigniew i Barbara A. Gierlach

Iwona i Wiesław Jablonscy

Robert Tarnawski​

Path Architecture

Krzysztof Rostek, Yangki i Eryk Powazka, Klara Wacyra , Danuta Serafin 

Halina Janczewski, Wieslawa Kufel, Anita Duszynska, Elzbieta Serdak

Katarzyna Kropiewnicki, Anna Wladyslaw Trojan, Helena Chramiec, Ewelina Jakubiak

musical maly ksiaze 2023.jpg

Polonia

Dzięki swej ogromnej różnorodności i formie przekazu muzyka, którą wykonują dzieci trafia do każdego odbiorcy i zadziwia wielu, czego dowodem uznania były i są zaproszenia do udziału w oprawach muzycznych wielu imprez kulturalnych. Wśród nich wymienić można: spotkanie opłatkowe w Konsulacie RP w Nowym Jorku podczas Wigilii członków Polskiej Misji przy ONZ, spotkania Polonii w Ratuszu miejskim City Hall w Nowym Jorku, cykliczne spotkania w Instytucie Piłsudskiego, oprawę muzyczną spotkań tak ważnych z punktu widzenia promocji Polski jak wizyta Pierwszej Damy w Konsulacie RP podczas Narodowego Czytania, czy podniesienie flagi z okazji rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, a także oprawę Dnia Dziedzictwa Narodowego. Chór jest laureatem wielu konkursów m.in.: Międzynarodowego Konkursu Pueri Cantores, Laureatem konkursu im.Stanisława Jopka organizowanym przez Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze i wielu innych, promując tym samym Polską kulturę na arenie międzynarodowej.

 

Do tej pory dzieci wzięły udział w wielu wydarzeniach promujących polską kulturę w Ameryce nie tylko tych na zaproszenia innych, ale produkując własne: takie jak, polski musical “Mały Książe” w Teatre71 na Brodway’u, Festiwal Kolęd Głos Małego Serca, Koncerty Papieskie w kilku parafiach na terenie miasta, Koncert For You - Rooftop Manhattan, udział w nagraniach teledysku w Walter Randall Lounge Studio Manhattan. Nie sposób wymienić wszystkie aktywności młodych artystów oraz opowiedzieć o ich niezwykłym talencie, zdobytych nagrodach czy wyróżnieniach. Chcemy iść coraz dalej by promować polską kulturę jeszcze profesjonalniej, stąd pomysł na Polonia BigBand oraz akcję podaruj dziecku instrument.

Duża frekwencja na wydarzeniach, podczas których występujemy świadczy o tym, że to co robimy jest ważne. To bardzo dobre podłoże, na którym można zbudować spójną markę, nierozerwalnie związaną z Polską i jej kulturą.

 

To dzięki Państwa pomocy będziemy mogli w nadchodzącym czasie razem robić nowe, piękne rzeczy. To, co robią dzieci, jest wyjątkowo wartościowe, a to oznacza, że jednocześnie trudne, bo tak w życiu jest, że to, co najważniejsze, jest jednocześnie najbardziej wymagające.

Razem szybciej i łatwiej będziemy mogli dokonać rzeczy niezwykłych zgodnie z motto:

„Aby dokonać rzeczy trudnych trzeba dużo czasu, żeby dokonać rzeczy niemożliwych trzeba tego czasu trochę więcej.”

 

Dzieci pokazały, że warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę i nigdy nie przestawać iść do przodu, szczególnie jeśli droga wiedzie pod górę lub pod wiatr!

 

Bardzo mocno wierzymy, że zawsze w końcu znajdą się ludzie, którzy chcą iść z nami.

 

bottom of page