top of page
Chodzenie po polach

Wyjazdy

Wycieczka do Polski

Khloe Kropiewnicki wzięła udział w wycieczce do Polski, gdzie brała udział w Finałowych przesłuchaniach Konkursowych. Udział w wycieczce wsparła Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce oraz Rodzice Khloe.

Khloe zdobyła Nagrodę specjalną festiwalu.

https://www.youtube.com/watch?v=SYQKCzeDJcY


W Karolinie, siedzibie zespołu „Mazowsze” w Otrębusach pod Warszawą, trwały finałowe przesłuchania trzeciej edycji Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. To jeden z największych konkursów wokalnych. Przystapiło do niego ponad pół tysiąca osób. Przesłuchania I i II etapu odbyły się w blisko 50 miastach, a także online zostali przesłuchani przedstawiciele Polonii z kilkunastu krajów świata. Do Karolina przyjechało 86 finalistów. Tegoroczna edycja trwała na przestrzeni blisko roku.

Finaliści mieli szansę na spędzenie tygodnia w siedzibie największego zespołu w Polsce. Przyglądali się próbom chóru, baletu i orkiestry, a także zwiedzali Centrum Folkloru Polskiego "Karolin".

Nagrodę specjalną festiwalu zdobyła Khloe Kropiewnicki, która na finał pojechała wraz z mamą , a nagrode odebrala podczas glownej gali.

Pensylwania- wiosna 2024

.

bottom of page